Rezervace vozů nejpozději 24 hod. předem
en

LIMUZÍN SERVIS                        profesionální přeprava osob 

Služby

V.I.P. SERVIS

Profesionální limuzín servis pro reprezentativní cestování. Luxusní vozy a profesionální osobní přístup splňují požadavky i nejnáročnějších klientů.

SVATEBNÍ SERVIS

Svatební limuzíny a svatební doprava v ČR s řidičem a svatební výzdobou zdarma. Nabízíme slevu v případě objednání svatební kolony. Poskytujeme komplexní svatební servis

CESTOVNÍ SERVIS

Organizujeme zajímavé výlety pro jednotlivce i skupiny. Historické památky Prahy, výlety na české hrady a zámky pohodlně v našich vozech s kvalifikovaným průvodcem.

O nás

Poskytujeme profesionální limuzín servis s kvalifikovanými řidiči od roku 1999. Naše kvalitní přepravní služby využívají již dlouhou řadu let svatební salony, významné obchodní firmy, luxusní hotely, advokátní kanceláře, filmové produkce, V.I.P. osobnosti a cestovní kanceláře.  

Nabízíme pronájem luxusních vozů s řidičem s nabídkou po celé Evropské Unii. Luxusní vozy naší přepravní společnosti a odborný personál se školenými řidiči zaručují profesionalitu, komfort a nadstandardní servis na cestách. Zajišťujeme osobní dopravu, přepravní služby, svatební dopravu, limuzíny, osobní vozy a mikrobusy pro letištní transfery i dlouhé cesty, jednorázové transfery po Praze a další přepravní a cestovní služby.

Organizujeme svatby, soukromé i firemní večírky. Ideální spojení pro významné události, jako jsou například prestižní mezinárodní kongresy, firemní akce, svatby a svatební cesty v České republice.

VOZOVÝ PARK

MERCEDES BENZ - S 

od 1950 Kč / hodina

MERCEDES BENZ - V

od 1150Kč /hodina

VOLEJTE +420 603 927 516

Fotogalerie