BenzCar s.r.o.                                                                                                                                

Profesionální limuzín servis,  luxusní přepravní služby, svatební služby v ČR.  

Pronájem luxusních limuzín s řidičem, reprezentativní přeprava osob v Praze, po celé České republice a ve státech Evropské unie.

Zajišťujeme osobní dopravu, přepravní služby, svatební dopravu, limuzíny, osobní vozy a mikrobusy pro letištní transfery i dlouhé cesty, jednorázové transfery po Praze a další přepravní služby.

O nás... 

Poskytujeme profesionální limuzín servis s kvalifikovanými řidiči od roku 1999. Naše kvalitní přepravní služby využívají již dlouhou řadu let svatební salony, významné obchodní firmy, luxusní hotely, advokátní kanceláře, filmové produkce, V.I.P. osobnosti a cestovní kanceláře. Nabízíme pronájem luxusních vozů s řidičem s nabídkou po celé Evropské Unii. Luxusní vozy přepravní společnosti BenzCar s.r.o. a odborný personál se školenými řidiči zaručují profesionalitu, komfort a nadstandardní servis na cestách. 

Organizujeme svatby, soukromé i firmení večírky. Ideální spojení pro významné události, jako jsou například prestižní mezinárodní kongresy, firemní akce, svatby a svatební cesty v České republice.

VOZOVÝ PARK - FOTOGALERIE

 

Podle typu akce a požadavků náročnosti na dopravu si můžete vybrat z několika kategorií limuzín. V našem vozovém parku pro vyšší střední třídu máme k dispozici vozy Mercedes Benz třídy E v černé barvě, pro náročné klienty nabízíme limuzín servis s vozy Mercedes Benz třídy S také v černé barvě. Nejnáročnějším klientům požadující dlouhou luxusní limuzínu pronajímáme limuzínu Lincoln v bílé i černé barvě. Všechny naše limuzíny zajistí prestiž a reprazentativnost při obchodních setkáních, na služebních cestách, konferencích a v neposlední řadě na svatbách. Skupinovou dopravu poskytujeme luxusními minivany třídy V a nebo minibusy Sprinter . Jsme schopni  přepravit v průběhu konference více jak 150 osob kdekoliv po Praze nebo v České Republice. Pro významné klienty nabízíme v rámci kongresů kombinaci limuzín s minibusy.

  


Akce a novinky    

Fotogalerie - galerie nabízených vozů

Máme k dispozici další nové vozy, které využíváme pro naše profesionální služby, svatební dopravu a VIP servis.

Kompletní svatební servis 

Rozšířili jsme náš svatební limuzín servis o zajištění profesionálních komplexních svatebních služeb. Máme bohaté zkušenosti s organizováním slavnostních akcí v širokém rozsahu. Využijete li naší nabídky kompletního svatebního servisu, budete moci využít celou řadu výhod u našich smluvních partnerů. Důvěřujte našim zkušenostem, ušetříte čas i peníze. Proměníme Vaše sny o kouzelném svatebním dni ve skutečnost. 

Konferenční servis - přeprava autobusy a minibusy

Pro konference a kongresy v České republice poskytujeme dopravu minibusy a autobusy doplněnou VIP dopravou pro významné mezinárodní partnery. Tato služba zahrnuje konzultaci, sestavení plánu a cenového rozpočtu, koordinace celé akce při příletech na letišti, spolehlivou přepravu osob kdekoliv po ČR, zajištění transferů v průběhu pobytů, možnost doplnění programu o zajímavé výlety s průvodcem. 

Všechny novinky

 

 

Máte zájem dostávat aktuální informace? Aktivujte si newsletter!